Strona główna

Z StellarArk Wiki
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Jest daleka przyszłość. Po epoce kosmicznej ekspansji, złotej erze ludzkości, wdaliśmy się w wojnę totalną z własnymi dziećmi – inteligentnymi maszynami, które stworzyliśmy. Przegraliśmy. Życie organiczne na licznych koloniach rozsianych po całej galaktyce zostało wyeliminowane, a jedyne co nam pozostało ucieczka – tej wojny już nie da się wygrać.

Zbudowaliśmy więc Gwiezdne Arki – olbrzymie fortece, w których (względnie) bezpiecznie, możemy żyć i podróżować od systemu do systemu wiecznie ukrywając się i uciekając przed ścigającymi nas maszynami.

A Ty, zostajesz właśnie mianowany na dowódcę jednej z takich Ark. Nie masz co liczyć na wygranie wojny – jedyne co ci pozostało to walka o przetrwanie.

Przewodnik

Witaj Kapitanie! W Twoje dowodzenie, oddana zostaje jenda z arek, a wraz z nią tysiące ludzi o których bezpieczeństwo musisz zadać. Nie jest to łatwe zadanie, a ponieważ nie było czasu by poddać Cię odpowiedniemu szkoleniu, musisz nauczyć się wszystkiego w praktyce. Jednak, poniżej znajdziesz podstawowe informacje o działaniu Arki.

Tutorial: Podstawy

Tutorial: Rozbudowa


Świat Gry

Poniżej znajdziesz informacje na temat świata w którym rozgrywa się akcja naszej gry:

Budowa Arki

Napęd Skokowy

Rój

Eterianie

Mechanika

Informacje na temat działania gry

Cechy Specjalne Systemu